Hoppa till huvudinnehåll

Styrelsen

 
Funktion Namn Telefon Epost
Ordforande Linus Schagerström Holmqvist 070-653 86 77 linus@hif.nu
Vice ordforande      
Sekretarare Maria Sandstedt 070-772 15 01 maria.sandstedt@ri.se
Kassör Emil Persson 070-350 40 25 sendtoemil@gmail.com
Ledamot Josefina Galle 070-555 26 42 galle.josefina1@gmail.com
Ledamot Christian Balac 070-550 43 18 christian.balac@gmail.com
Ledamot James Pink 070-224 39 60 jrp@hotmail.se
Ledamot Ellen Lindblad 072-323 02 09 ellen.trost@gmail.com
Ledamot Emelie Gustafsson 070-966 88 13 emelie_gustafsson@hotmail.com
Ledamot Mikael Sonesson 072-371 62 80 mixson009@gmail.com
Ledamot Maria Sjölin 076-336 58 17 maria_sjolin@telia.com
Suppleant Jessica Larsson 070-325 67 46 najklarsson@gmail.com
Suppleant Patrik Gustavsson 070-653 86 74 patrik.gustavsson@pg-markis.se
Suppleant Mattias Johnsson Freiholtz 073-428 11 26 mattias@oldenbyggkonsult.se
Suppleant Kenneth Andreasson 070-366 88 53  

 

Valberedning Namn Telefon Epost
  Malin Wikberger 073-759 93 56  
  Jennie Gustafsson 070-992 99 85  
  Johan Engdahl 070-619 54 12  

 

Revisorer Namn Telefon Epost
Revisor Pernilla Wallin 073-654 04 64  
Revisor Andreas Wikberger 073-398 88 80  
Suppleant Ingmar Karlsson 070 935 85 84  
Suppleant Eric Karlsson 072-502 82 17  

 

Sektioner Namn Telefon Epost
Fotboll Josefina Galle 070-555 26 42  
Bandy Christian Balac 070-550 43 18  
Gymnasktik/Boule Kenneth Andreasson 070-366 88 53  
Plan/Fastighet Stybjörn Gustafsson 070-855 29 89  
Kiosk Jessica Larsson 070-325 67 46  
Städ Maria Sjölin 076-336 58 17  

Inloggningar